laupäev, 9. november 2019

VI Maratón Internacional Naviera Armas S.C. de Tenerife

Täpselt nii uhket nime kannab minu selleaastane esimene poolmaraton. Kui juba puhkusel olles selline suursündmus satub toimuma, siis tuleb ikka osaleda. Sedapuhku mingit plaani rekordeid joosta ei olnud. Kuigi kui aus olla siis vist oleksin selleks isegi hetkel võimeline aga las ta jääda, sest see rikuks ära plaani teha korralikult trenni. Lihtsalt taastumine nõuaks oma ja seda aega mul varuks ei ole. Peagi peagi algaval Eesti Trepijooksu Karikasarjal tuleb olla tugevam kui varasemad hooajad, sest konkurendid ei maga ja saavad aina kiiremaks.

Stardi ootuses :) Foto:erakogu

Oma poolmaratoni debüüdi tegi kallis abikaasa, kes algselt plaanist küll väga vaimustunud ei olnud kuid juba finišis ütles, et polnudki nii hull.
Aeg tubli 1:47:11 ja koht naiste hulgas 33, kokku 181-st naisest - pole paha! :)

Super jooksu ilm - 19c ja pilvine. Finišiks tuli päike välja :)
Huvitav saar see Tenerife - samal ajal kui põhjas on pilvine ja jahedam, siis lõunas, kus ka puhkame 26c ja päike paistab. Vahemaa vaid ca 70km.

Rada mõnus vahelduv kergelt tõusev-laskuv. Kokku ca 100 tõusumeetriga ehk võrreldav nii Rakvere kui Tartuga. Kuna oli aega ka ringi vahtida siis sai ka ilusaid linnavaateid nauditud. Lõpp aga ca 6km ookeani ääres kergelt tõusvalt ühele poole ja siis sama teed pidi alla tagasi finišisse. Tänu sellele õnnestus ka parimate jooksust osakest näha.

Korraldus ladus ja probleemideta, kel võimalus siis tasub kindlasti osaleda! 36 eurose osalustasu eest super rada, meeldiv seltskond, ilus ilm, jooksusärk ja uhke medal. Lisaks korralik turgutuslaud peale lõpetamist.

Terviseks! Foto:erakogu

Jooksmiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar