Neljapäev, 14. märts 2019

Teletorni Trepimaraton 2019

15 minutit ennem starti selgus, et live ülekanne, mis 21 korruselt kahe kaameraga pidi jõudma läbi FB huvilisteni ei läinud tööle. Üleüldse oli "pätu" vist teletorni jõudnud ja korraldas meile päris palju peavalu. Olin eelneval kahel päeval tunde aega panustanud hea pildi saamiseks - ostnud kokku erinevaid juhtmeid, adaptereid, kaamera ja neid katsetanud kuid tulemuseks ikkagi ei midagi :D Endale lohutuseks võin siiski tõdeda, et seekord oli Facebook see, mis tol päeval ülemaailmselt ei töötanud nii nagu peaks. Eks järgnevatel etappidel saab uuesti proovida.

Facebooki tabas ajaloo suurim rike

Lisaks sellele live ülekandele, tekitas osadele jooksjatele arusaamatust ajavõtusüsteem. Nimelt pidi tegema algselt kiibi nulli, siis vajutama start, üleval ring, all uus ring ja nii kuni lõpuni välja ja viimsel korral üleval vajutama finiš. Juhtus aga nii, et päris nii ei läinud ja sellest tingituna venis reaalsete tulemuste saamine ca pool tundi. Siiski oli parem variant autasustamine ära teha kui see üldse tol päeval ära jätta ja edasi lükata. Takkajärgi kelleltki midagi ära võtma ei hakka kuid need, kes  segaduse tõttu kannatasid saavad oma auhinnad trepijooksul SEB-s kätte.

Õhtul proovides tulemusi ja pilte kodulehele panna selgus, et lehele postituste tegemine pole võimalik. Vot selline päev tehnilise poole pealt! Õnneks järgmise päeva hommikul kõik toimis taas :)

Järgmiseks 25.03 toimub SEB trepijooks, kus vast kõik toimib jälle ladusalt!


Trepimaratonil osalejad! Foto:Erkki Viljarand

Enda jooksu kohta.

Eelnevate päevade panus ja üleüldine väsimus andis tunda ja vaimselt ning füüsiliselt tundsin, et pole valmis maksimumi endast välja pigistama. See aga ei tähenda, et jala sirgu lasin.
Plaan nägi ette proovida joosta esimene jooks 5 minutiga või siis alla selle. See aga napilt ei õnnestunud kuna võtsin alguse liiga rahulikult. 

Ringi ajad:
1. 5:03 
2. 5:16
3. 5:16
4. 5:31
5. 5:24
Kokku: 26:30 (minu parim ehk 2018 oli ajaks 25:31)

Teine ja kolmas tulid isegi üllatavalt head kuid neljandal ringil vajus kahjuks natuke ära. Mõtlesin küll, et viimase vajutan nii, et halb hakkab kuid kuuldes ennem ringile minekut, et Lauri ajad osaliselt üle 6 minuti, siis olin vaimselt löödud. Polnud seda piitsa, mis käsiks pingutada - laiskus ja lodevus sai seekord võitu! 

Meeste top3 vasakult Tarvi Tameri, Rauno Tiits ja Raivo Laanemets Foto: Erkki Viljarand


Karikasarja tähtsaima võistluseni jääb nüüd napilt üle kolme nädala. Kiiruses olen teinud edasimineku kuid vastupidavusega endiselt probleeme. Õnneks aprillis vaja vaid korra alla 5 minuti pingutada. Konkurents saab seekord päris karm olema, sest osaleb maailma edetabeli neljas mees - sakslene Görge Heimann, kes Poolas edestas mind kalendriga. Kodurada ja kui satub hea päev siis siiski kõik võimalik!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar