Enim treeningtunde tuli märtsis 43 ja kõige vähem mais 2,5

Keskmine pulss 135
Maksimum pulss 191
VO2Max 59

Pikim päeva jooksul läbitud distants oli 110km kajakil, milleks kulus 19h 35min. Ka suusal sai 100km kätte kuid seda märksa kiiremalt ehk 5h 19min.

Pikimaks jooksudistantsiks tuli seekord 37,6 km, mille läbisin Libahundi rogainil.

Aasta jooksul sai teletorni trepist 110 korda üles joostud.
Kogutõus aasta jooksul 45km (eelmine aasta 16km) sellest 19km suusatades, 18km trepijooksus, 8km jooksust.

Kokku sai osaletud 38 erineval spordivõistlusel. Nendest 13 trepi- või tõusujooksu, 7 suusavõistlust, 4 rattavõistlust, 5 lühemat jooksu, 3 poolmaratoni, 3 rogaini, 2 lühikest triatloni, 1 aerutamine ja teatemaraton.

Edukaimad olid muidugi trepi- ja tõusujooksud, kus õnnestus koguda 6 võitu, millest tähtsaim Teletorni trepijooksu oma. Kahel korral sain 2 koha ja korra 3-nda.

Suusatamise säravaim hetk oli Harju MV 10km distantsi 3 koht. Samuti võib rahule jääda ka Haanja 100 5 kohaga ja ka Finlandian hiihto vaba 63. kohaga.

Jooksuvõistlustest õnnestus korrata Saku trail run 8km distantsi võitu. Samuti olin rahul Albu sügisjooksul saadud 3 kohaga, kus rohkete tõusudega raja pikkuseks 9,2km.

Poolmaratonidest õnnestus teha head tulemused nii Rakveres, kus sai joostud isiklik rekord 1:25:22 kui ka sügisene Pääsküla raba poolmaraton, kus rekordilähedase tulemusega õnnestus see ära võita.