laupäev, 7. august 2021

Ironman 70.3 Tallinn 2021 päev ennem võitlust

 Juba aasta aega tagasi oleksin pidanud antud võistluse, tegelikult Ironman 70.3 Otepää finišis olema.  Nagu me kõik teame siis tuli viirus vahele ja kasutasin korraldaja võimalust startida aasta aega hiljem Tallinnas. Takkajärgi väga õige otsus ei olnud, sest tuhin läks üle ja ettevalmistus on pehmelt öeldes kehv.

2 nädalat tagasi avastasin, et Ironman on tulemas ja peaks mõned ettevalmistavad treeningud tegema. 

Esmalt ujumine: 


Selili, krooli, konna ja koera :D


Viimati olin vees 03.03.2020 kui ujusin basseinis 1,9km. Nüüd kaks nädalat ennem võistlust läksin Nelijärvele ja proovisin palju jaksan ujuda, tulemuseks ca 400m - mitte just eriti lubav. Järgmine päev võtsin oma neopreen vesti ka ja proovisin uuesti - 500m. Ok , mõistsin, et seis on hapu ja vajan kalipsot. 02.08 seadsingi sammud Pringstore poodi ja väga asjaliku müügisoovituse peale ostsin Zone3 Advance kalipso 249.- eest ära. Päev hiljem läksin taas ujuma ja tulemuseks 825m ca 14 minutiga. Jäi veel varu ka ja isegi pea julgesin paar korda vee alla panna. Loodan, et  Harkus suudan juba mõned meetrid ka päriselt ujuda.

Ratas: 

Viimati sõitsin maanteerattaga 30.05.2020 kui tegin 60km rattaringi. Maastikurattaga sai juuni algul tehtud läbi rattamatk, mis lõppes vigastusega.

Jooks:Juuni algusest olen jooksnud 52km ja enamus sellest takistusjooksu võistlustel.

Nagu näha siis mitte just parim ettevalmistus, kuid lootus, et baasvastupidavuse pealt teen selle ära on olemas. Põhiküsimus on ujumine, sest ülejäänud saab ka tahtejõu pealt tehtud.

Elame näeme, ärevus on sees :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar