pühapäev, 17. detsember 2017

Trepisprinter 2017

Fahle trepid. Foto:erakogu

Oli see vast pingutus!
Võrreldes Ministeeriumide ühishoonega on Fahle majas trepiastmeid mõned vähem kuid tulemuses see kuidagi ei kajastunud. Trepp on palju "teravama" nurgaga ja ka kohati muutuv ehk ühtlast tempot lõhkuv. Tehnika kipub sellistel radadel logisema ja ka ajakaotus on kiire tulema.
Esimese jooksu aeg 0:59 - edu järgmiste ees vaid 1 sekund. Sellist sekundite mängu pole Eesti trepijooksu ajaloos ilmselt olnudki.

Teiseks jooksuks jäi mõnus pinge õhku ja tuli kõik välja panna, mis oli. Tolku sellest aga polnud ja minu tulemus tuli 1:01. Juba poole maa peal oli tunda, et kaheks korraks sellist teravust ei jätku ja jalad olid kinni, mis kinni. Õnneks aga peamised konkurendid nii etapi kui ka üldvõidule Lauri Tanner ja Rando Riks aega alla minuti ei suutnud joosta ja etapi võit ning Sprindikarikas 2017 tulid mulle ära :) Paljud jätsid teise jooksu tegemata ja aega suutis parandada vaid Jaan Markus Jahilo - tubli!


Lauri Tanner, mina ja Rando Riks

Juunioride parima karikas tütrele :) Foto: erakoguLoodetavasti jaanuaris algaval Eesti Trepijooksu Karikasarjas tuleb sama kõva heitlus paremate kohtade peale.

Konkurents on edasiviiv jõud!


1 kommentaar: