kolmapäev, 11. august 2021

Lauritsapäevajooks 2021

Kuigi lihasvalu ja väsimus oli Ironman 70.3 Tallinnast korralik siis otsustasin ikkagi starti minna. Poolraudmees ikkagi :D ,mis see siis ära ei ole - puhatud ka ju juba terve 1 päev.

Stardist läksin rahulikult minema ja plaan oli joosta kõik kilomeetrid alla 4 minuti. Esimene neist 3:42 - paljulubav aga mitte jätkusuutlik.   Lasin tempot veits alla ja teine tuli 3:51, kolmas juba 3:56. Lõpp on sellel rajal aga kergelt allamäge ja kuna jaksu oli (lihased aga tühjad, eriti reied) siis neljas 3:48 Siis hakkas tunduma, et äkki saan ees jooksnud Asko kätte ja lisasin tempot 3:30 ja lõpp tuli 3:07 tempoga.

Koht jäi siiski samaks ja kedagi kätte ei saanud ja keegi ka mööda ei läinud. Kohe peale finišit hakkasid lisaks reitele ka sääred valutama. Korralik pingutus ja üllatavalt hästi pidasin vastu :)